Gazetarja “godet” Ramën: Jemi një statistikë në zyrën e dikujt që mpreh lapsa me ngjyra

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:57 11-10-2017 Gazetarja “godet” Ramën: Jemi një statistikë në zyrën e dikujt që mpreh lapsa me ngjyra

Gazetarja e njohur, Sonila Meço përmes një postimi në rrjetet sociale ka lëshuar akuza të forta drejt qeverisë për politikat e saj ekonomike.

Në statusin e saj në facebook, Meço thotë se sa vjen dhe bëhet më e vështirë që të kuptosh logjikën ekonomike të qeverisë shqiptare.

“Asnjë prej nesh s’mund të flasë në emër të të gjithëve, ama, të gjithë ne jemi një statistikë në tryezën e zyrës së dikujt që mpreh lapsa me ngjyra për të vizatuar bienaleve të botës, me paratë e të gjithëve ne”, shkruan ndër të tjera gazetarja Meço.

Më poshtë statusi i plotë i Sonila Meço:

Screenshot_10.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071179866790771
array(1) { ["section"]=> string(90) "gazetarja-godet-ramen-jemi-nje-statistike-ne-zyren-e-dikujt-qe-mpreh-lapsa-me-ngjyra-95535" }