Gazetarja “ia plas” në fytyrë Muç Nanos: Më mirë se sa të shikoj pleq që s’kanë bërë ndonjëherë gol në jetën e tyre

Publikuar tek: aktualitet, më 21:45 13-03-2018 Gazetarja “ia plas” në fytyrë Muç Nanos: Më mirë se sa të shikoj pleq që s’kanë bërë ndonjëherë gol në jetën e tyre Bora Zemani, Mustafa Nano, Ilda Bejleri

Deklarata e Mustafa Nanos për zhveshjen e Bora Zemanit dhe Ilda Bejlerit në televizion ka bërë që të vlojnë një lumë reagimesh pozitive, por edhe negative.

E ftuar në emisionin “Provokacia”, gazetarja Rudina Xhunga ka preferuar t’i sqarojë njëherë e mirë Nanos qëndrimin e saj ndaj këtij debati të hapur.

Xhunga tha se mendon se është shumë normale paraqitja e tyre duke qenë se është një emision argëtues dhe ka shtuar se më shumë preferon të shikojë veshjen e tyre në ekran se sa disa pleq që nuk kanë shënuar kurrë gol në jetën e tyre.

“Veshja e tyre është shumë normale, madje më shumë preferoj të shikoj ato në ekran se sa disa pleq që nuk kanë shënuar kurrë gol në jetën e tyre.”- ka thënë Xhunga duke marrë një reagim negativ nga Nano.

Në lidhje me këtë debat Rudina Xhunga u dedikoi edhe një shkrim mbështetës dy moderatoreve sportive. 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapja e 1.4 ton kanabis në Kavajë, arrestohet në Tepelenë një prej të implikuarve
Zbardhet vdekja e mistershme në Tiranë: Si e vrau nusja 21 vjeçare vjehrrën 1 vit më parë, në pranga 4 persona (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.021159172058105
array(1) { ["section"]=> string(119) "gazetarja-ia-plas-ne-fytyre-muc-nanos-me-mire-se-sa-te-shikoj-pleq-qe-s-kane-bere-ndonjehere-gol-ne-jeten-e-tyre-113167" }