Gazetarja mallkon Edi Ramën: Ato gjobat e mia t’u bëfshin ilaçe të gjitha!!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:14 05-06-2017 Gazetarja mallkon Edi Ramën: Ato gjobat e mia t’u bëfshin ilaçe të gjitha!!

Shpërthen gazetarja Dasara Karaiskaj pas spotit elektoral të publikuar nga Rama ku shfaqet duke gjobitur një qytetar dhe i thotë se lekët e gjobave shkojnë për ndërtimin e spitaleve,  kopshteve, çerdheve.

“Gjobat e mia t’u bëfshin ilaçe”, mallkon Karaiskaj Ramën.

“Ma ke hap barkun me këtë spotin e gjobës oooo, o ca të them unë ty që s'më del me të thirr kryeministër.

P.S. Ke hequr edhe gjelberimin në qender me ato gjobat e mia që t'u bëfshin ilace të gjitha”, shkruan Karaiskaj.

eee.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018899917602539
array(1) { ["section"]=> string(78) "gazetarja-mallkon-edi-ramen-ato-gjobat-e-mia-t-u-befshin-ilace-te-gjitha-81315" }