Gazetarja Mira Kazhani opinionistja e re e Big Brother 8

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:45 21-03-2015 Gazetarja Mira Kazhani opinionistja e re e Big Brother 8 Mira Kazhani, opinioniste e Big Brother

Pasi paralajmëroi se do largoheshe nga Big Brother dhe më pas pohoi sërish në “6 ditë pa Ermalin” që do ishte pjesë e spektaklit të sotëm, mesa duket Mimoza Ahmeti e ka vendosur përfundimisht: Ajo nuk do jetë më opinionistja e Big Brother dhe vendin e saj do e zerë gazetarja Mira Kazhani.

Këtë fakt e ka bërë me dije vetë faqja zyrtare e Big Brother duke shkruar : “Mos e humbisni spektaklin sonte, në orën 21:00, në Top Channel. Me Ledion Licon dhe... një tjetër opinioniste, gazetarja Mira Kazhani.

Mira Kazhani nuk është një fytyrë e panjohur në ekranin shqiptar. Ajo ka punuar si gazetare në disa kanale televizive, si “News24, “Top Channel e “Vizion plus”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.062711954116821
array(1) { ["section"]=> string(61) "gazetarja-mira-kazhani-opinionistja-e-re-e-big-brother-8-6567" }