Gazetarja “provokon” kryeministrin, në foto me dy gishta lart

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:14 25-01-2016 Gazetarja “provokon” kryeministrin, në foto me dy gishta lart

Kryeministri Edi Rama ka qenë personazhi i radhës i ftuar në emisionin “6 ditë pa Ermalin” që transmetohet në Digitalb dhe kjo është bërë e ditur nga vetë dy protagonistët.

Por, e ftuar në studion Ermal Mamaqit ishte edhe gazetarja e “Fiks Fare”, Fiori Dardha, e cila tërhoqi masivisht vëmendjen e mediave pak ditë më parë me rrëfimin për punën e prindërve të saj si shitës ambulantë dhe kritikën që bëri ndaj punonjësve të bashkisë për gjobat që i vendosin kësaj shtrese.

Megjithatë Fiori nuk e ka shmangur një foto me Ramën duke e “provokuar” disi atë. Gazetarja ka ngritur dy gishtat lart dhe shkruan: “Kur "selfie-n" e bën Kryeministri!”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027434825897217
array(1) { ["section"]=> string(64) "gazetarja-provokon-kryeministrin-ne-foto-me-dy-gishta-lart-30914" }