Gazetarja që kur ishte e vogël nuk pranonte foto pa i siguruar më parë “set”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:11 23-05-2016 Gazetarja që kur ishte e vogël nuk pranonte foto pa i siguruar më parë “set”

Kanë kaluar vite e vite të tëra tanimë dhe është thuajse e pamundur të dallosh se vogëlushja në këtë foto bardh e zi është gazetarja Iva Tiço.

Nostalgjike, Iva ka nxjerrë nga arkivat foton e fëmijërisë së saj duke rrëfyer se nuk pranonte të bënte fotografi nëse më parë nuk i sajonin një “set”.

“Dikur nuk pranoja të bëja fotografi nëse nuk më sajonin 'set'. Si vazoja me lulebora psh apo varësja e mamit në qafë”, shkruan gazetarja ndërsa miqtë e ndjekësit i kujtojnë se është vajzë me klas.

ivaaa.jpeg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028571128845215
array(1) { ["section"]=> string(80) "gazetarja-qe-kur-ishte-e-vogel-nuk-pranonte-foto-pa-i-siguruar-me-pare-set-41232" }