Gazetarja-Veliajt: Kujton se vetëm ai është “Superman”. Replikon kryebashkiaku

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:54 14-03-2016 Gazetarja-Veliajt: Kujton se vetëm ai është “Superman”. Replikon kryebashkiaku

Moderatorët e emisionit “Fiks Fare”, Fiori Dardha dhe Genti Pjetri (Doktori) kanë sfiduar kryebashkiakun Erion Veliaj me veshjen e tyre sot. Të dy janë shfaqur të veshur me bluza si të Superman-it, me sa duket kanë marë shkas nga bluza që Veliaj kishte veshur sot me rastin e Ditës së Verës.

Në foton e publikuar në instagram Fiori shkruan: “Jo për gjë, por ndoshta kryetari ynë Erion Veliaj kujton se vetëm ai është Superman...”

Por Veliaj ka reaguar dhe i është përgjigjur me këtë koment: “Haha, yje, super-girl & super-doc!”.

veliaj-658x370.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029397010803223
array(1) { ["section"]=> string(80) "gazetarja-veliajt-kujton-se-vetem-ai-eshte-superman-replikon-kryebashkiaku-35073" }