Gazetarja vesh fustanin e bardhë: Jam nuse me dy dhëndurë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:34 10-03-2017 Gazetarja vesh fustanin e bardhë: Jam nuse me dy dhëndurë

Ndonëse prej disa vitesh e martuar, gazetarja e njohur Fiori Dardha ka vendosur që të veshë së fundmi fustanin e bardhë.

Ajo ka organizuar gjithashtu ceremoninë e dasmës ku personi më special i pranishëm ka qenë djali i saj i vogël.

E veshur me fustan të bardhë, në krah të bashkëshortit dhe djalit të tyre, Fiori shkruan: “Bota ime në një foto të vetme! Jam nuse me dy dhëndurë!”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20777988433838
array(1) { ["section"]=> string(62) "gazetarja-vesh-fustanin-e-bardhe-jam-nuse-me-dy-dhendure-71479" }