Gazetarja zbulon tre qytetet shqiptare që kontrollohen nga bandat

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:06 21-09-2017 Gazetarja zbulon tre qytetet shqiptare që kontrollohen nga bandat

Pjesa e fundit e emisionit “Opinion”, iu dedikua atmosferës së krijuar në qytetin e Elbasanit në ditët e fundit, pas goditjes së makinës së zv.drejtorit të Policisë në Elbasan.

Duke folur për këtë çështja gazetarja Klodiana Lala, ka thënë se ky qytet është i kontrolluar nga dy banda.

Më tej ajo shtoi se përveç Elbasanit janë edhe 2 qytete të tjera që kontrollohen nga bandat, të cilët sipas saj janë Durrësi dhe Vlora.

“Janë tre qytetet që janë problematik sipas mendimit tim. Unë mendoj se përveç Elbasanit unë do të thoja se janë edhe Durrësi dhe Vlora. Janë qytete ku qarkullojnë para të mëdha”, Klodiana Lala. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026473999023438
array(1) { ["section"]=> string(71) "gazetarja-zbulon-tre-qytetet-shqiptare-qe-kontrollohen-nga-bandat-93218" }