Gazmend Paja futet në thellësi dhe kërkon peshkaqenin

Publikuar tek: barometri, më 08:05 31-07-2017 Gazmend Paja futet në thellësi dhe kërkon peshkaqenin

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018481016159058
array(1) { ["section"]=> string(59) "gazmend-paja-futet-ne-thellesi-dhe-kerkon-peshkaqenin-87848" }