Gazmend Paja ka një shok të ngushtë, e komplimenton dhe ndez me të një cigare (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:50 29-08-2015 Gazmend Paja ka një shok të ngushtë, e komplimenton dhe ndez me të një cigare (FOTO)

Aktori i humorit Gazmend Paja ka një shok të ngushtë. Dhe kush është do thoni ju? Është Pëllumbi, i cili sipas Pajës, ka fituar më shumë se të gjitha bizneset në Dhërmi.

“Ky eshte Pellumbi,

Vet ruan club-in naten, ne oret e lira lyp sa mundet. Ka fituar me Sh Se te gjithe busineset bashke ne Dhermi.

Pellumb Te kam Shok te ngushte ”, shkruan humoristi në foton që publikon. Gazmend Paja, këto ditë vere po i kalon në ‘’Yacht Club Dhërmi’’, ku ka ftuar me dhjetëra këngëtarë e humoristë për të kënaqur publikun.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aulona ‘’mbytet’’ me kabllin e telefonit, kurse Fatma e ngushëllon: Dasmë Seldi do ketë! (VIDEO)
Justin Biber shpërthen në lot pas performancën triumfuese në MTV (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.020256996154785
array(1) { ["section"]=> string(87) "gazmend-paja-ka-nje-shok-te-ngushte-e-komplimenton-dhe-ndez-me-te-nje-cigare-foto-19461" }