Gena dhe Mimoza Shkodra sjellin “Pikë në oqean”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:16 24-04-2015

Bashkëpunimi i radhës në skenën e muzkës shqiptare është ai mes kengëtarit nga Shqipëria Gena dhe këngëtares nga Kosova Mimoza Shkodra. Këngës e cila  titullohet “ Pikë në oqean”, i është bashkangjitur  edhe videoklipi i cili është realizuar nga “Max Production”. 

 

Mësohet se kënga do të dalë në treg edhe në CD, në të gjitha pika e shitjes në Shqipëri, Kosovë e Maqedoni. Gjitashtu  Gena është shprehur se është duke përgatitur një album me 9 këngë të reja, ku deri tani janë realizuar 4 këngë.  Na ngelet veçse të presim se si do të pritet kënga e re e këngëtarëve dhe projektet e ardhshme të tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029406070709229
array(1) { ["section"]=> string(50) "gena-dhe-mimoza-shkodra-sjellin-pike-ne-oqean-9597" }