Gena shkon në Amerikë dhe e provon njëherë…fatin. Gërvisht lloton 1 milion dollarëshe (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:59 24-12-2015 Gena shkon në Amerikë dhe e provon njëherë…fatin. Gërvisht lloton 1 milion dollarëshe (FOTO)

Këngëtari i njohur Gena ndodhet në Amerikë, ku ka planifikuar një koncert për bashkëatdhetarët, në New York.

Së bashku me kompozitorin Edlir Begolli dhe miqtë e tij, ai ka menduar të kalojë pak kohë nëpër rrugët e New Yorkut, ndërkohë që ka menduar të hedhë si me shaka edhe një lloto, e cila ka qenë me gërvishtje.

E ka nisur me një, mirëpo, ai ka vazhduar me të tjera se dihet që kjo punë ka forcë tërheqëse shumë. Por fatkeqësisht, s’ka fituar gjë dhe dëshira e tij për t'u bërë milioner s'është realizuar.

Më së fundi duhet thënë pa frikë se fitorja më e madhe e Genësështë dashuria që merr nga shqiptarët në skenë.

genashba

genashba2

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019562959671021
array(1) { ["section"]=> string(95) "gena-shkon-ne-amerike-dhe-e-provon-njehere-fatin-gervisht-lloton-1-milion-dollareshe-foto-28473" }