Genc Tirana bën atë që s’e bën kush. Gazetari kthehet nga Kanadaja, shkon në të njëjtin vend pas 35 vjetësh me gruan për FOTO

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:49 03-10-2016 Genc Tirana bën atë që s’e bën kush. Gazetari kthehet nga Kanadaja, shkon në të njëjtin vend pas 35 vjetësh me gruan për FOTO

Vitet kanë ndalur për gazetarin Genc Tirana dhe bashkëshorten e tij Letën. Të dy duken kaq të rinj, edhe pas 35 vjetësh së bashku.

Por gazetari, me dellin e tij të frymëzimit ka menduar t’i rikthehen edhe njëherë momenteve të tyre të para të dashurisë.

Asgjë nuk ka ndryshuar për ta, madje duken edhe më të rinj te Memoriali i Vëllezërve Frashëri te Kodrat e Liqenit, në Tiranë dhe fatmirësisht edhe vendi nuk ka ndryshuar aspak.

Genc Tirana dhe bashkëshortja jetojnë tani në Toronto të Kanadasë.

 

 genctirana2.jpggenctirana.jpggenctirana3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.29251313209534
array(1) { ["section"]=> string(129) "genc-tirana-ben-ate-qe-s-e-ben-kush-gazetari-kthehet-nga-kanadaja-shkon-ne-te-njejtin-vend-pas-35-vjetesh-me-gruan-per-foto-54895" }