Gent Zenelaj bëhet me vajzë: “Zemra më rreh fort, fjalët më ngecin në grykë...” Dhe ja emri që ka zgjedhur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:38 16-11-2015 Gent Zenelaj bëhet me vajzë: “Zemra më rreh fort, fjalët më ngecin në grykë...” Dhe ja emri që ka zgjedhur

Aktori i humorit Gentian Zenelaj sapo është bërë baba i një krijese të mrekullueshme të quajtur Aria.

I emocionuar, Genti e tregon kështu momentin kulminant për miqtë dhe fansat e tij ndërsa ndan edhe një foto tejet domethënëse.

“Përshëndetje zonjushë....

Ju kerkoj falje por zemra po me rreh kaq fort sa fjalët më struken në grykë...më kupto...kam 9 muaj që të pres...kam 9 muaj që të ndjek...kam 9 muaj që të kam pjesë e ëndrrave të mia.Kam numëruar çdo sekond....çdo minutë Dhe ma beso në mëndjen time e kam menduar me mijëra herë këtë takim të parë me ty..dhe që në këtë takim të parë premtoj që do kujdesem për ty Princesha ime.Do të dua deri në pafundësi bija ime. Falenderoj zotin që ti je këtu .

Po le të prezantohemi njëherë. Ju si quheni zonjushe???

ARIA??

Mirë se erdhe ARIA”!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097928047180176
array(1) { ["section"]=> string(105) "gent-zenelaj-behet-me-vajze-zemra-me-rreh-fort-fjalet-me-ngecin-ne-gryke-dhe-ja-emri-qe-ka-zgjedhur-25541" }