Genta Ismaili skandaloze në dasmën e Sinanit, revoltohen fansat: Ku shkon kështu?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:46 28-08-2015 Genta Ismaili skandaloze në dasmën e Sinanit, revoltohen fansat: Ku shkon kështu? Genta Ismaili

Genta Ismaili ka veshur  në dasmën e Sinan Hoxhës me Andrra Destanin një fustan...skandaloz. Le ta themi: Ky fustan nuk përshtatet gjëkundi me eventin.

Një gjë të tillë e kanë vënë re edhe fansat dhe adhuruesit e këngëtares të cilët ndonëse e duan fort, nuk e kanë pritur aspak mirë këtë zhveshje të këngëtares.

Ajo s’ka farë të mbathura të çarat e fustanit i arrijnë thuajse në kërthizë, ndërsa nuk ka harruar të ekspozojë as gjoksin. Me të drejtë komentuesit, pyesin Gentën:” Ku shkon kështu?!”

“Nuk shkohet kështu në dasmë, konstaton një tjetër”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto-Lajm/ James Belushi takon Rita Orën në SHBA: Shqiptarët e bëjnë më mirë!
Seldi u mbyll gojën atyre që folën për qefmbetje nga dasma e Sinanit (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.018123149871826
array(1) { ["section"]=> string(84) "genta-ismaili-skandaloze-ne-dasmen-e-sinanit-revoltohen-fansat-ku-shkon-keshtu-19392" }