Genta Ismajli vjen me një “look” të ri që thotë se është trendi i kësaj vere

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:34 10-05-2016 Genta Ismajli vjen me një “look” të ri që thotë se është trendi i kësaj vere

Këngëtarja Genta Ismajli ka ndryshuar krejtësisht ngjyrën e flokëve nga të zeza në një bionde “shampanjë”.

Pas sukeseve në koncerte të shumta brenda dhe jashtë vendit, këngëtarja nga Kosova ka vendosur ta ndryshojë ngjyrën e flokëve për t’iu përshtatur sa më mirë tendencës verore. Ajo shkruan se "shampanja" është padyshim tendenca e verës 2016.

13102811_10154278388338578_8365702905708615520_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.08771800994873
array(1) { ["section"]=> string(80) "genta-ismajli-vjen-me-nje-look-te-ri-qe-thote-se-eshte-trendi-i-kesaj-vere-40071" }