‘’Geraldina Sposa’’ 21 vjet, një mbrëmje e paharrueshme ku mblidhen gjithë ‘’VIP’’-at (FOTO PËR TË MOS U HUMBUR)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:20 10-06-2016 ‘’Geraldina Sposa’’ 21 vjet, një mbrëmje e paharrueshme ku mblidhen gjithë ‘’VIP’’-at (FOTO PËR TË MOS U HUMBUR)

‘’Geraldina Sposa’’ ka mbushur dje 21 vjet që nga krijimi i saj. Kompania që merret me organizim eventesh, veshje nusërie dhe mbrëmjeje si gjithnjë ka ftuar në organizimet e saj VIP-at shqiptarë. Armand Peza dhe bashkëshortja e tij Marcela kanë mikpritur miqtë e tyre, mes të cilëve Gerd Vaso dhe Enada Hoxha, Lori dhe Sara Hoxha, Irena Kita, Ilva Tare, Iva Tiço e shumë të tjerë.

Këta janë disa nga VIP-at e njohur shqiptarë, veshur gjithë shije, fotot e të cilëve nuk duhen humbur. 

 

geraldina4.jpggeraldina5.jpggeraldina.jpggeraldina2.jpggeraldina3.jpg

geraldina9.jpggeraldina10.jpg

geraldina8.jpg

geraldina7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029614210128784
array(1) { ["section"]=> string(107) "geraldina-sposa-21-vjet-nje-mbremje-e-paharrueshme-ku-mblidhen-gjithe-vip-at-foto-per-te-mos-u-humbur-43069" }