Gerta Loku, mirditorja që “gozhdoi” Niko Peleshin, ministri i përlotur dhe me duart bashkuar

Publikuar tek: barometri, më 07:31 01-10-2017 Gerta Loku, mirditorja që “gozhdoi” Niko Peleshin, ministri i përlotur dhe me duart bashkuar

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.090759038925171
array(1) { ["section"]=> string(94) "gerta-loku-mirditorja-qe-gozhdoi-niko-peleshin-ministri-i-perlotur-dhe-me-duart-bashkuar-94305" }