Geti dhe Marina probleme në doganë, sorollaten me dokumente në duar (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:05 04-12-2016 Geti dhe Marina probleme në doganë, sorollaten me dokumente në duar (FOTOT)

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca tashmë prej kohësh e kanë deklaruar se janë në një lidhje dashurie.

 

Së fundmi kanë udhëtuar drejt Kroacisë, ku mendohet se do të qëndrojnë për të bërë disa ditë pushime.

Në disa foto të siguruara nga Indeksonline, çiftit mesa duket ka patur problem në doganë pasi shihen në këmbë dhe me dokumente në duar.

kida-1_1480859649-96210951480869136.jpgdhrtfhty_1480859628-2779651480869141.jpg15271329-1429816210391967-436638947-o1480869138.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023575067520142
array(1) { ["section"]=> string(78) "geti-dhe-marina-probleme-ne-dogane-sorollaten-me-dokumente-ne-duar-fotot-61576" }