Geti dhe Marina sërish bashkë, ja si janë kombinuar me njëri-tjetrin (Fotot)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:15 03-11-2016 Geti dhe Marina sërish bashkë, ja si janë kombinuar me njëri-tjetrin (Fotot)

Dy personazhet Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë ndër çiftet e reja të showbiz-it shqiptar.

Çifti kombinohet dhe në veshje kur dalin bashkë. Të dy kanë veshur xhupa të zinj, kanë vënë syze dhe ngjajnë shumë bukur pranë njëri-tjetrit. Por nuk është hera e parë që i shohim kaq të kombinuar me njëri-tjetrin. Marina mban në dorë një trëndafil të bardhë të cilin ja ka dhuruar reperi si shenjë e dashurisë ndaj saj.

 marina_2.pnggeti_dhe_marina.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0207359790802
array(1) { ["section"]=> string(79) "geti-dhe-marina-serish-bashke-ja-si-jane-kombinuar-me-njeri-tjetrin-fotot-58329" }