Geti e mban lidhur me zinxhirë, fansat e kritikojnë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:28 08-08-2016 Geti e mban lidhur me zinxhirë, fansat e kritikojnë (FOTO)

Getoar Selimi është një ndër reperët më të pëlqyer të publikut shqiptar.

Në një foto, Geti ka dal me mikun e tij më të mirë. Ai mban qenin të lidhur me zinxhir, teksa pozon për "fotogafin".

Komentuesit e kanë kritikuar për veshjen e tij, teksa shkruajnë, “A streçe ke veshur”?

Në fakt mesa duket Geti ka preferuar të vesh streçe të ngushta, të cilat jemi mësuar ti shohim të veshura vetëm tek femrat. Tashmë veshja nuk bën diferenca midis gjinive. Shumë meshkuj veshin pantallona të ngushta siç përdorin dhe femrat.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037526845932007
array(1) { ["section"]=> string(61) "geti-e-mban-lidhur-me-zinxhire-fansat-e-kritikojne-foto-49146" }