Geti mungon në tapetin e kuq, Marina për dore me dikë tjetër (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:52 24-06-2016 Geti mungon në tapetin e kuq, Marina për dore me dikë tjetër (Foto)

Getoari dhe Babastarsat mungojnë sot në eventin “Top Aëards” por pak çaste më parë në tapetin e kuq ka mbërritur bukuroshja Marina Vjollca.

Ajo shoqërohet nga motra e saj, Luana. Të dyja janë parë të buzëqeshura teksa janë përshëndetur me “Vip”-at e tjerë dhe kanë shkrepur disa “selfie”.

Screefght_1.jpg

Screenxgvsdfsdfgot_1_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027003049850464
array(1) { ["section"]=> string(70) "geti-mungon-ne-tapetin-e-kuq-marina-per-dore-me-dike-tjeter-foto-44522" }