Getoar dhe Marina në krahët e njëri-tjetrit, ja si e quan të dashurën e tij (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:44 09-08-2016 Getoar dhe Marina në krahët e njëri-tjetrit, ja si e quan të dashurën e tij (FOTO)

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca tashmë e kanë bërë zyrtare lidhjen e tyre.

Geti ka postuar një foto me Marinën në një qendër optike ku duken tepër të lumtur pranë njëri-tjetri.

Këngëtari shkruan, “Unë dhe Princesha ime”.

Dashuria e tij për moderatoren është aq e papërmbajtshme. Ata janë një ndër çiftet më të përfolura të ekranit shqiptar.

geti_dhe_marina_123.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.046244144439697
array(1) { ["section"]=> string(85) "getoar-dhe-marina-ne-krahet-e-njeri-tjetrit-ja-si-e-quan-te-dashuren-e-tij-foto-49244" }