Getoar Selimi dhe Majk vijnë me një këngë të re

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:34 10-06-2016

Pas supersuksesit të “S’jena mo”, Getoar Selimi dhe Majk vijnë me një tjetër bashkëpunimi.

Dy babastarsat do të sjellin këngën e titulluar “Ajo”.  Ata kanë publikuar pak sekonda nga klipi ndërsa ftojnë fansat dhe ndjekësit e tyre  të rrinë të axhornuar sepse këngë do të ngarkohet shumë shpejt në kanalin youtube.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025084972381592
array(1) { ["section"]=> string(53) "getoar-selimi-dhe-majk-vijne-me-nje-kenge-te-re-43062" }