Getoar Selimi merr shtetësinë shqiptare, dekretohet nga Nishani

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:09 15-01-2016 Getoar Selimi merr shtetësinë shqiptare, dekretohet nga Nishani

Reperi i njohur nga Kosova, Getoar Selimi është bërë shtetas i Shqipërisë. Pas aplikimit të Getoarit, Presidenti i Republikës Bujar Nishani ka dekretuar dhënien e nënshtetësisë për reperin, si dhe për 6 qytetarë të tjerë.

Getoar Selimi prej kohësh jeton në Tiranë, pas lidhjes së krijuar me bukuroshen e ekranit, Marina Vjollca.

getii.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023503065109253
array(1) { ["section"]=> string(68) "getoar-selimi-merr-shtetesine-shqiptare-dekretohet-nga-nishani-30119" }