Gëzim në familjen e Blendi Fevziut, ai zgjedh t’ia thotë gjithë botës me një FOTO

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:38 04-10-2016 Gëzim në familjen e Blendi Fevziut, ai zgjedh t’ia thotë gjithë botës me një FOTO Fevziu gjatë emisionit

Gëzim i madh në familjen e Blendi Fevziut, drejtuesit të emisionit ‘’Opinion’’ në TV Klan.

Moderatorit të njohur, vajza e vogël i bën 1 vjeç. E vogla e tij është rritur këto muaj dhe ka sjellë kaq shumë gëzim për babi Blendin.

Si mënyrë për t’ua rrëfyer të gjithëve gëzimin e tij, Blendi ka zgjedhur këtë foto, duke e mbajtur në krahë.

Duke ruajtur me tepër kujdes fytyrën e bijës së tij Alis, Fevziu ka zgjedhur një ambjent në shtëpi, ku si sfond duken edhe librat e objekte antike, mes tyre dhe një makinë qepëse e vjetër. Prindërit e Alisit, Fevziu dhe bashkëshortja Ines e kanë pritur me kaq gëzim këtë moment.

Edhe redaksia e Newsbomb.al i uron gëzuar ditëlindjen vajzës së tij dhe plot shëndet për të dyja vajzat: Alis dhe Mishel!

blendifevziuvajza.png

Fevziu me të bijën, kaq i emocionuar 

 

 

 blendifevziumishel.jpeg

Fevziu me vajzën e madhe Mishel

blendifevziufamilja.jpg

Fevziu me vajzën Mishel dhe bashkëshorten Ines me pushime

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20017290115356
array(1) { ["section"]=> string(86) "gezim-ne-familjen-e-blendi-fevziut-ai-zgjedh-t-ia-thote-gjithe-botes-me-nje-foto-55041" }