Gëzojnë sot çifti Alban Dudushi dhe Bieta Sulo (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:06 02-09-2016 Gëzojnë sot çifti Alban Dudushi dhe Bieta Sulo (FOTOT)

Moderatori i njohur Alban Dudushi dhe partnerja e tij Bieta Sulo gëzojnë këtë mëngjes.

Arsyeja është qeni i tyre Charlie.  Charlie mbush 4 vjeç dhe çifti e ka ndarë këtë emocion me të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale të cilën kanë vërshuar me urime për qenushin.

“Charlie, 4 vjeç sot. Zemër”, shkruan Bieta ndërsa ndan fotot nga makina me të dhe partnerin Dudushi që duket kaq i lumtur...

dudu.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067348480224609
array(1) { ["section"]=> string(58) "gezojne-sot-cifti-alban-dudushi-dhe-bieta-sulo-fotot-51635" }