'Gëzuar Baftjar', mesazhi i çuditshëm i deputetit socialist për ndryshimet në qeveri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:01 12-03-2017 'Gëzuar Baftjar', mesazhi i çuditshëm i deputetit socialist për ndryshimet në qeveri

Ndryshimet në qeveri kanë sjellë reagime të forta nga emra të njohur të politikës dhe jo vetëm.

Një ndër ta ka qenë edhe deputeti socialisti, Pjerin Ndreu i cili nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ka dhënë një mesazh disi të çuditshëm, në fund të të cilit shkruan ‘Gëzuar Baftjar’.

Ndreu thekson se vendi duhet të vazhdojë me këtë kryeministër, pra Edi Ramën i cili vuri në program Reformën në Drejtësi dhe deri këtu është mjaft i qartë, por se ç’lidhje ka Baftjari me punët e qeverisë, kjo mbetet për t'u sqaruar…

Statusi i plotë:

“Une mendoj se ky vend duhet te vazhdoje te kete kryeminster ate qe vuri ne program, Reformen per Drejtesi dhe qe po ben c'eshte e mundur qe te implementohet. Shqiptareve pikerisht drejtesia ju mungon sepse disa po e pengojne. Perrallat e tjera jane bajate per supet e brishte te ketij vendi. Gezuar Baftjar...!” shkruan Ndreu.

pjerin.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024718999862671
array(1) { ["section"]=> string(87) "gezuar-baftjar-mesazhi-i-cuditshem-i-deputetit-socialist-per-ndryshimet-ne-qeveri-71646" }