Gëzuar “KRISHLINDJET” nga Kavaja, zbuloni gafën e Bashkisë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:19 19-12-2017 Gëzuar “KRISHLINDJET” nga Kavaja, zbuloni gafën e Bashkisë (FOTO)

Bashkia e Kavajës ka vendosur pankarta me urime për festat e fundvitit në të gjithë rrugët e qytetit.

Por mesa duket u ka shpëtuar një gabim në pankartën e madhe në hyrje të qytetit.

“Bashkia Kavajë ju uron Gëzuar Krishlindjet” shkruhet në urim por fjala Krishlindje është pa shkronjën “t”.

Mesa duket zyrtarët e bashkisë as që e kanë vënë re dhe as kanë marrë mundimin për ta korrigjuar më pas.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15655779838562
array(1) { ["section"]=> string(67) "gezuar-krishlindjet-nga-kavaja-zbuloni-gafen-e-bashkise-foto-103641" }