“Gëzuar të gjithë ju që me 31 festoni në shtëpinë tuaj dhe me 1 te vjehrra”, surpriza që ju pret në ekran natën e ndërrimit të viteve (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:22 26-12-2016

Ermal Mamaqi ka zbuluar të ftuarit special në natën e ndërrimit të viteve.

Me anë të një videoje të shkurtër ai ka treguar momentet më pikante me të ftuarit duke premtuar një mbrëmje me shumë humor dhe gëzim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Krishtlindjet e këngëtares 24-vjeçare me të dashurin dhe familjen (FOTOT)
“Vdes Britney Spears”, Sony Music e deklaron të vdekur këngëtaren e famshme »
Article Logic
Execution time: 0.090294122695923
array(1) { ["section"]=> string(142) "gezuar-te-gjithe-ju-qe-me-31-festoni-ne-shtepine-tuaj-dhe-me-1-te-vjehrra-surpriza-qe-ju-pret-ne-ekran-naten-e-nderrimit-te-viteve-video-63816" }