Gigi Hadid dhe Zayn Malik momente intime pas festës së ditëlindjes së saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:04 30-04-2016 Gigi Hadid dhe Zayn Malik momente intime pas festës së ditëlindjes së saj

Festa e ditëlindjes së 21 vjeçares Gigi Hadid nuk ka patur shumë zhurmë, madje nuk ka patur gjurmë për praninë e të dashurit të saj Zayn Malik, mesa duket ai ka dashur ti linte asaj gjithë vëmëndjen.

Supermodelja ka qëndruar në shoqërinë e nënës së saj Jolanda Foster dhe mikes së saj të ngushtë Kendall Jenner. Gigi kishte veshur një palë pantallona të shkurtra që I nxjerrnin në pah këmbët dhe një palë çizme mbi gju. Pas festës çifti Zyan dhe Gigi janë parë së bashku nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

gig7.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018432140350342
array(1) { ["section"]=> string(79) "gigi-hadid-dhe-zayn-malik-momente-intime-pas-festes-se-ditelindjes-se-saj-39098" }