Gigi Hadid ndryshon look

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:25 13-06-2016 Gigi Hadid ndryshon look

Modelja e njohur Gigi Hadid, është fotografuar teksa shëtiste në rrugët e Londres dhe ajo çka ka rënë më shumë në sy është ndryshimi në look.

Hadid si rrallherë është shfaqur me flokët kacurrela, të lëshuara.

Edhe pse ndryshe supermodelja dukej mjaft në tërheqëse edhe në këtë stil.

 

gigi2.jpg

gigi1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sara surprizon Ledionin për ditëlindje, ja çfarë i ka dhuruar
Kristjana Saxobeat: Më shqetëson madhësia e bythëve, them t’i shtoj »
Article Logic
Execution time: 0.017301082611084
array(1) { ["section"]=> string(30) "gigi-hadid-ndryshon-look-43390" }