“Gjej të dashurin tënd, boll ua vodhe të njohurave”, Viola Spiro sulmohet në Instagram

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:19 15-04-2016 “Gjej të dashurin tënd, boll ua vodhe të njohurave”, Viola Spiro sulmohet në Instagram

"E para sqaro kush t'i nxjerr këto foto dhe sa djersë ke nxjerrë për të përfituar 'Guçit e tuis Vuiton-et që të ble ai që më more nga krahu. Gjej një të dashur tëndin, boll vodhe të dashurit e të njohurave. Mos e merr si ofendim sepse nuk është. Ështe veçse k...". Është ky komenti që një vajzë ka lënë në një foto të Viola Spiros në Instagram.

Ndonëse komenti është fshirë me shpejtësi nga bukuroshja e ekranit, fnasat kanë mundur të ruajnë komentin ofendues. Në fakt emri i profilit që ka komentuar nuk i vërtetë dhe për këtë arsye nuk është çudi që dikush ka kërkuar vetëm të denigrojë Violën dhe ka preferuar këtë mënyrë të ulët. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ergi Dini në këngën e re vjen me stil alla Noizy (Video)
Çiljeta sjell “Aventurën” në bashkëpunim me një këngëtar të ri »
Article Logic
Execution time: 0.024678945541382
array(1) { ["section"]=> string(88) "gjej-te-dashurin-tend-boll-ua-vodhe-te-njohurave-viola-spiro-sulmohet-ne-instagram-37787" }