Gjëja e parë që bëri Artan Hoxha pas daljes nga Prokuroria në 3:00 të mëngjesit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 06:52 16-09-2016 Gjëja e parë që bëri Artan Hoxha pas daljes nga Prokuroria në 3:00 të mëngjesit

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka lënë të lirë pas 3 orësh gazetarin Artan Hoxha, Hoxha u shoqërua në lidhje me deklaratat e tij për avionin e rrëzuar në Durrës me dyshimin se ka nxjerrë sekretin hetimor.

Pasi i kanë sekuestruar celularët dhe kartat sim, në orën 3:00 të mëngjesit gazetari është lënë i lirë. Dhe gjëja e parë që ka bërë? Ka takuar bashkëhsorten e tij e cila e priste e shqetësuar jashtë ambienteve të Prokurorisë.

Hoxha dhe e shoqja, në orët e mëngjesit kanë konsumuar diçka në ambientet e “Big Bite” pas orëvë të gjata të lodhjes, ankthit e pritjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shoqërimi në Prokurori i Artan Hoxhës për nxjerrjen e sekretit, shpërthejnë gazetarët
Alba Malltezi sulmon Blendi Fevziun dhe “Opinion”: Torturë e shqisave, bye bye... »
Article Logic
Execution time: 0.022041082382202
array(1) { ["section"]=> string(85) "gjeja-e-pare-qe-beri-artan-hoxha-pas-daljes-nga-prokuroria-ne-3-00-te-mengjesit-53069" }