Gjen kuletën me 521 euro në rrugë, ja çfarë bën shqiptari

Publikuar tek: rajon, më 16:46 11-10-2018 Gjen kuletën me 521 euro në rrugë, ja çfarë bën shqiptari Foto ilustruese

Një qytetar i ka dorëzuar të zotit kuletën e humbur me 521 euro.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “28 Nëntori”, në Skenderaj të Kosovës.

Kosovari nga Drenica ka gjetur një kuletë, të cilën me ndihmën e policisë ia ka kthyer të zotit.

Sipas Gazetës Express, në kuletë gjendeshin gjithsej 521.35 € (pesëqind e njëzet e një euro e tridhjetë e pesë cent ), letërnjoftimi dhe patentë shoferi për shtetin e Kosovës, një kartë e fakultetit dhe një kartë bankare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022716999053955
array(1) { ["section"]=> string(63) "gjen-kuleten-me-521-euro-ne-rruge-ja-cfare-ben-shqiptari-137458" }