Gjendet i vdekur në det një 12-vjeçar shqiptar në Greqi

Publikuar tek: aktualitet, më 07:30 11-02-2019 Gjendet i vdekur në det një 12-vjeçar shqiptar në Greqi

Gjendet i vdekur në det një 12 vjeçar shqiptar në Rodos.

Mediat greke bëjnë me dije se i mituri është mbytur në plazhin Zefiros në qytetin e Rodosit, në rrethana ende të paqarta.

Trupi i të miturit shqiptar u nxorr nga deti dhe u dërgua me urgjencë drejt spitalit. Pritet bërja e autopsisë për të zbuluar shkaqet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Surprizat e motit, mësoni si pritet të jetë gjatë gjithë ditës
Rama publikon VIDEON e Rrugës së Arbërit: Sa më shumë të lehin qentë aq më... »
Article Logic
Execution time: 0.018220901489258
array(1) { ["section"]=> string(62) "gjendet-i-vdekur-ne-det-nje-12-vjecar-shqiptar-ne-greqi-152322" }