Gjendet një gomone plot me drogë në Vlorë

Publikuar tek: aktualitet, më 17:31 16-05-2018 Gjendet një gomone plot me drogë në Vlorë Foto ilustruese

Një gomone e mbushur me lëndë narkotike është gjetur e braktisur në bregdetin e Karaburunit.

Gomonia është 7 metra e gjatë dhe me dy motorë. Sasia e drogës që ndodhet në gomone nuk është peshuar ende, por mendohet të jetë tepër e madhe.

Vijojnë hetimet e policisë për identifikimin dhe kapjen e personave të implikuar.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shake ditën tënde me Vodafone Albania
Dy çanta udhëtimi me DROGË, policia bastis shtëpinë e 33 vjeçarit shqiptar »
Article Logic
Execution time: 0.0052459239959717
array(1) { ["section"]=> string(48) "gjendet-nje-gomone-plot-me-droge-ne-vlore-121000" }