Gjendet një person i pajetë në mes të ish-Bllokut, dyshohet për vrasje

Publikuar tek: aktualitet, më 22:21 14-02-2018 Gjendet një person i pajetë në mes të ish-Bllokut, dyshohet për vrasje

Një person i pajetë është gjetur disa minuta më parë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë.

Viktima është mashkull, rreth 50 vjeç dhe është gjetur i pajetë në trotuar në rrugën “Nikolla Tupe”.

Paraprakisht dyshohet se viktima është vrarë. Policia ndodhet në vendngjarje. *(Kjo ngjarje është përditësuar: LEXO KETU)

efwgwer4g.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Heqja e flamurit kombëtar në Prishtinë, reagon Demiraj: Vëllai im, ma ule kokën me turp
Vrasje në mes të “Bllokut” pranë LSI, ekzekutohet me silenciator poshtë banesës BIZNESMENI (EMRI-DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.020785093307495
array(1) { ["section"]=> string(76) "gjendet-nje-person-i-pajete-ne-mes-te-ish-bllokut-dyshohet-per-vrasje-110274" }