Gjendja Civle nxjerr ‘certifikatë vdekjeje’ për fituesin e Big Brother, Vesel Kurtishajn

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:23 17-04-2016 Gjendja Civle nxjerr ‘certifikatë vdekjeje’ për fituesin e Big Brother, Vesel Kurtishajn

Ka shkuar për të tërhequr një certifikatë lindjeje, por fituesi i edicionit të fundit të “Big Brother Albania”, Vesel Kurtishaj është befasuar kur ka lexuar çka shkruhej mbi dokumentin.

Ndryshe nga kërkesa dhe realiteti, Gjendja Civile kishte lëshuar një certifikatë vdekjeje për Veselin.

“Njoftojmë miq dhe dashamirës... hahahahaha. Shkon njeriu me nxjerr certifikatë lindjeje edhe kur del e merr vesh që ka vdek.. Ndodhin të tilla gabime”, shkruan Veseli ndërsa publikon edhe foton. 

veso.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033369064331055
array(1) { ["section"]=> string(91) "gjendja-civle-nxjerr-certifikate-vdekjeje-per-fituesin-e-big-brother-vesel-kurtishajn-37891" }