GJENERATA E RE/ 600 euro për një natë, shkatërrohet banda shqiptare e PROSITUCIONIT

Publikuar tek: rajon, më 16:12 10-07-2018 GJENERATA E RE/ 600 euro për një natë, shkatërrohet banda shqiptare e PROSITUCIONIT Nga operacioni policor

Katër shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane pas dyshimeve se drejtonin një rrjet prostitucioni në periferinë e Astit.

Mediat italiane raportojnë se operacioni i koduar mbante emrin “New Generation” (gjenerata e re)

Në pranga janë vënë tre persona, me iniciale G.E, K.F, e S. E. të moshave nga 29 deri në 33 vjeç si dhe J.A., e cila punonte edhe si puntore seksi, të gjithë me nënshtetësi shqiptare.

Të katër shtetasit janë nën akuzën për shfrytëzim dhe favorizim prostitucioni. Sakaq nga hetimet është zbuluar se çdo vajzë arrinte të fitonte deri në 600 euro në natë .

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021485090255737
array(1) { ["section"]=> string(88) "gjenerata-e-re-600-euro-per-nje-nate-shkaterrohet-banda-shqiptare-e-prositucionit-127433" }