Gjeni cila është drejtoresha Julinda Dhame dhe cila ambasadorja Romana Vllahutin (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:22 28-02-2016 Gjeni cila është drejtoresha Julinda Dhame dhe cila ambasadorja Romana Vllahutin (Foto)

Duket se drejtoresha e përgjithshme në Bashkinë e Tiranës, Julinda Dhame dhe një personazh tjetër shumë i njohur në Shqipëri kanë gjetur sozinë e njëra-tjetrës.

Behet fjalë për Ambasadoren Bashkimit Europian në Tiranë, Romana Vllahutin. Në një foto ku Dhame dhe Vllahutin kanë dalë përkrah njëra tjetrës, është thuajse e pamundur t’i dallosh. Ngjashmëria mes të tyre vihet re si te modeli i veçantë i flokëve por edhe te tiparet e fytyrës aq shumë sa për dikë që mund të mos i njohë, mund t'i marrë lehtësisht për motra binjake.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.044826030731201
array(1) { ["section"]=> string(91) "gjeni-cila-eshte-drejtoresha-julinda-dhame-dhe-cila-ambasadorja-romana-vllahutin-foto-33774" }