Gjermania e nis bindshëm me Irlandën e Veriut, ky rezultat i duhet Shqipërisë

Publikuar tek: sport, më 17:16 21-06-2016 Gjermania e nis bindshëm me Irlandën e Veriut, ky rezultat i duhet Shqipërisë

Gjermania ka shpërdoruar disa mundësi të arta për të shënuar ndaj Irlandës së Veriut. Ekipi gjrman ta rezikuar tre herë portën irlandeze që në minutën e 2’ por pa fat.

Rezultati që favorizon Shqipërinë duket i paarritshëm, pasi do të duhej që gjermanët të shënonin plot 4 gola duke prishur kështu golavarazhin e Irlandës së Veriut. Aktualisht renditja e vendeve të treta më të mira është si më poshtë:

thirdplaceeuro-700x394.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Agolli dhe Cikalleshi në konferencë: Jemi në pritje për diçka madhore
Ja ku po e ndjekin çunat e kombëtares ndeshjen e Gjermanisë me Irlandën e Veriut »
Article Logic
Execution time: 0.035176038742065
array(1) { ["section"]=> string(82) "gjermania-e-nis-bindshem-me-irlanden-e-veriut-ky-rezultat-i-duhet-shqiperise-44189" }