GJEST i RËNDË/ Shqiptari gëzon për fitoren e Kroacisë, tifozi kroat i tërheq me forcë flamurin (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 08:32 12-07-2018 GJEST i RËNDË/ Shqiptari gëzon për fitoren e Kroacisë, tifozi kroat i tërheq me forcë flamurin (VIDEO) Momenti kur tifozi kroat i heq nga duart flamurin shqiptar tifozit kuqezi

Një gjest antisportiv dhe shumë i shëmtuar ky që shikoni në video.

Pas suksesit të Kroacisë në këtë Botëror, shumë shqiptarë e kanë festuar triumfin e skuadrës ballkanase. Një prej tyre, me flamurin kuqezi mbi makinë ka brohoritur e gëzuar por pranë tij është afruar një tifoz kroat i cili i ka marrë me forcë flamurin.

Video, siç shkruhet në media është filmuar ditën kur Kroacia u ndesh me Rusinë dhe fitoi nga pika e bardhë e 11-metërshit.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Anglia në shtëpi, por jo kupa, Kroacia për herë të parë në FINALE
Historia e LUKA MODRIC të ngjeth mishin, serbët i vranë gjyshin, jeta mes varfërisë e ëndrrave »
Article Logic
Execution time: 0.023236989974976
array(1) { ["section"]=> string(105) "gjest-i-rende-shqiptari-gezon-per-fitoren-e-kroacise-tifozi-kroat-i-terheq-me-force-flamurin-video-127624" }