GJEST i RËNDË/ Shqiptari gëzon për fitoren e Kroacisë, tifozi kroat i tërheq me forcë flamurin (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 09:32 12-07-2018 GJEST i RËNDË/ Shqiptari gëzon për fitoren e Kroacisë, tifozi kroat i tërheq me forcë flamurin (VIDEO) Momenti kur tifozi kroat i heq nga duart flamurin shqiptar tifozit kuqezi

Një gjest antisportiv dhe shumë i shëmtuar ky që shikoni në video.

Pas suksesit të Kroacisë në këtë Botëror, shumë shqiptarë e kanë festuar triumfin e skuadrës ballkanase. Një prej tyre, me flamurin kuqezi mbi makinë ka brohoritur e gëzuar por pranë tij është afruar një tifoz kroat i cili i ka marrë me forcë flamurin.

Video, siç shkruhet në media është filmuar ditën kur Kroacia u ndesh me Rusinë dhe fitoi nga pika e bardhë e 11-metërshit.

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Anglia në shtëpi, por jo kupa, Kroacia për herë të parë në FINALE
Historia e LUKA MODRIC të ngjeth mishin, serbët i vranë gjyshin, jeta mes varfërisë e ëndrrave »
Article Logic
Execution time: 0.0257887840271
array(1) { ["section"]=> string(105) "gjest-i-rende-shqiptari-gezon-per-fitoren-e-kroacise-tifozi-kroat-i-terheq-me-force-flamurin-video-127624" }