Gjesti human i Aurela Gaçes dhe Sidrit Bejlerit, surprizuan fansen e sëmurë (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:26 11-02-2018 Gjesti human i Aurela Gaçes dhe Sidrit Bejlerit, surprizuan fansen e sëmurë (VIDEO)

Aurela Gace dhe Sidrit Bejleri janë shfaqur ndryshe nga ç’jemi mësuar t’i shohim.

Ata kanë surprizuar një fansen e tyre të sëmurë, Lindita e cila ka mbetur tejet e befasuar prej tyre.

Aurela dhe Sidriti kanë bashkëpunuar me emisionin “Shqiptarët për shqiptarët”, të cilët e kanë surprizuar në shtratin ku ajo merr mjekim çdo 21 ditë.

Pas këtij momenti drithërues, Lindita habitet nga prania e Sidrit Bejlerit në dhomë. “Ma bëtë jetën më të bukur sot”, shprehet ajo mes emocionesh.

Ndiqni për më tepër videon e surprizës.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ditëlindja e 97-të e Nexhmije Hoxhës, SURPRIZA që i erdhi nga shqiptarët e Zvicrës (FOTO)
Fitorja e Ermal Metës në Sanremo, ja si e përgëzon Sali Berisha »
Article Logic
Execution time: 0.021808862686157
array(1) { ["section"]=> string(87) "gjesti-human-i-aurela-gaces-dhe-sidrit-bejlerit-surprizuan-fansen-e-semure-video-109887" }