Gjesti i pavetëdijshëm i futbollistit shqiptar gjatë ndeshjes 'ndez' atmosferën, plas gallata në rrjetet sociale (Foto)

Publikuar tek: sport, më 20:08 02-10-2016 Gjesti i pavetëdijshëm i futbollistit shqiptar gjatë ndeshjes 'ndez' atmosferën, plas gallata në rrjetet sociale (Foto)

Ndeshja mes Arsenalit dhe Burnley është kthyer në hit në rrjetet sociale dhe protagonist është futbollisti shqiptar Shkodran Mustafi.

Mbrojtësi i Arsenalit ka rënë në sy për shkak të një veprimi të çuditshëm gjatë ndeshjes teksa mban gjyqtarin krysor të ndeshjes.

Pozicioni ‘qesharak’ mbrojtës ndaj tij nuk ka kaluar pa u vënë re, pasi i përfshirë në lojë Mustafi e konsideron kundërshtar gjyqtarin.

Ndeshja mes Arsenalit dhe Burnley fitoi në fund të ndeshjes falë golit të Laurent Koscielny.

 shkodran.jpg

shkodran1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « De Biasi bën publike listen kundër Spanjës, tre emra të rinj për kuqezinjtë
Granit Xhaka habit tifozët shqiptarë, Kosovën dhe Shqipërinë i zëvendëson në këtë mënyrë »
Article Logic
Execution time: 0.027174949645996
array(1) { ["section"]=> string(120) "gjesti-i-pavetedijshem-i-futbollistit-shqiptar-gjate-ndeshjes-ndez-atmosferen-plas-gallata-ne-rrjetet-sociale-foto-54868" }