Gjesti i rrallë, kamarieri nga Shkodra që dhuron çdo ditë bakshishet e tij

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:43 18-02-2016 Gjesti i rrallë, kamarieri nga Shkodra që dhuron çdo ditë bakshishet e tij

Një gjest i adhurueshëm dhe i rrallë nga ky i ri i cili punon si kamarier në një nga lokalet e Shkodrës. Ai ia dhuron çdo ditë bakshishet e tij këtij vogëlushi i cili ka nevojë të ushqehet.

“Ky është nje kamarier në Shkoder dhe çdo ditë dhuron bakshishet që fiton këtij çunit të vogël. Ky është një gjest shumë i rrallë dhe i mrekullueshëm. Do doja ta publikonit një gjest të tillë të bëhet shembull për të gjithë",  shkruan mesazhdërguesi për faqen sociale jeta osh qef.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ministri i ri flet nga Kuvendi, Shkëlzeni i nxjerr udhëtimet: Në një vit 15 herë me Charter
Debati për punësimin, Artan Fuga reagon për emisionin: O zot, po shoh “Opinionin” tani… »
Article Logic
Execution time: 0.021897077560425
array(1) { ["section"]=> string(79) "gjesti-i-rralle-kamarieri-nga-shkodra-qe-dhuron-cdo-dite-bakshishet-e-tij-32925" }