Gjestikulacionet pikante dje nga KUVENDI sjellë në FOTO: Rama duart në kokë disa herë...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:49 30-09-2016 Gjestikulacionet pikante dje nga KUVENDI sjellë në FOTO: Rama duart në kokë disa herë...

Këto janë fotot pikante nga seanca e djeshme plenare ku ish kryeministri Sali Berisha dhe kryeministri Edi Rama janë përballur për importin e mbetjeve.

Rama si rrallëherë ka qendruar dy orë në foltore duke replikuar me demokraten Tabaku, socialisten Mimoza Hafizi e në fund “dueli” me Berishën.

Pjesën më të madhe të kohës Rama është kapur me duart në kokë.

vend5_copy.jpg

vend.jpg

vend1.jpg

vend2.jpg

vend3.jpg

vend6_copy.jpg

vend7_copy.jpg

vend4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029574871063232
array(1) { ["section"]=> string(90) "gjestikulacionet-pikante-dje-nga-kuvendi-sjelle-ne-foto-rama-duart-ne-koke-disa-here-54616" }