Gjetëm 177 mijë nxënës me dije të deformuara dhe i shtuam një apostrof fjalës “çfarë”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:25 30-11-2015 Gjetëm 177 mijë nxënës me dije të deformuara dhe i shtuam një apostrof fjalës “çfarë”

Një gabim drejtshkrimor pas shpinës së kryeministrit Edi Rama në ekranin e madh në Berat, duket se i ka dhënë plot kuptim bilancit të “Rilindjes” për të cilin ai po fliste.

Plot 177 mijë nxënës të kohës së “Saliut të parë” janë gjetur me dije të deformuara, me siguri një prej tyre është edhe personi që i ka shtuar një apostrof fjalës “çfarë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.076054096221924
array(1) { ["section"]=> string(89) "gjetem-177-mije-nxenes-me-dije-te-deformuara-dhe-i-shtuam-nje-apostrof-fjales-cfare-26601" }