Gjiknuri prezanton drejtorin e ri Ekzekutiv të Autoritetit të Aviacionit Civil

Publikuar tek: politike, më 13:31 14-11-2017 Gjiknuri prezanton drejtorin e ri Ekzekutiv të Autoritetit të Aviacionit Civil

Ministri i Energjitikës dhe Infrastrukturës, Damian Gjiknuri prezanton drejtorin e ri Ekzekutiv të Autoritetit të Aviacionit Civil, Krislen Keri.

Sipas Gjiknurit, siguria aeroportuale është një prioritet absolut ndaj toleranca duhet të jetë 0.

“Gjatë prezantimit të Drejtorit të ri Ekzekutiv të Autoritetit të Aviacionit Civil Krislen Keri. Theksova se siguria aeroportuale është një prioritet absolut ndaj toleranca duhet të jetë 0. Një tjetër prioritet mbrojtja e interesave të pasagjerëve shqiptar në përballjen me kompanitë ajrore. Aviacioni Civil duhet të jetë avokat i gjithësecilit që abuzohet nga kompanitë duke i vonuar, anuluar apo mos lejuar të hipin në bord. Me rëndësi edhe fillimi i operimit dhe ndërtimit të infrastrukturës aeroportuale shtesë në vend ashtu sikurse reforma e burimeve njerëzore”, thekson ministri. 

23518905_1527549490699862_1894865668446869633_n.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Komisioni i Ekonomisë miraton në parim buxhetin 2018, PD-LSI bashkojnë votat kundër
Pastrimi i parave, Basha: Shqipëria në “listën e zezë”, jo vetëm nga kriminelët, por edhe politikanët »
Article Logic
Execution time: 0.014209032058716
array(1) { ["section"]=> string(84) "gjiknuri-prezanton-drejtorin-e-ri-ekzekutiv-te-autoritetit-te-aviacionit-civil-99507" }